triangle

O anodowni

image1

Proces anodowania

image2

Oferta

image3
triangle

Witamy w ROSA

Zakład Usługowy ROSA Sp. z o.o. zlokalizowany w samym centrum Europy, jest częścią polskiej grupy firm ROSA, która od ponad dwudziestu lat działa na międzynarodowym rynku oświetlenia zewnętrznego.
Posiadamy aktualnie największą w Polsce anodownię wyrobów aluminiowych, świadczącą usługi anodowania elementów aluminiowych o długości do 10 m, z opcją barwienia w 10 kolorach, w technologii barwienia elektrochemicznego i interferencyjnego, oraz możliwością wybłyszczania.

 

Dysponujemy możliwościami technicznymi anodowania szerokiego spektrum elementów aluminiowych – profili, blach, rur, elementów konstrukcyjnych, itp. Wymiary posiadanych wanien technologicznych wynoszą: 11 x 0,8 x 2,8 m. Pozwala to na anodowanie elementów o długości do 10 m, wadze jednostkowej do 500 kg oraz wadze całkowitej do 1,5 t dla pojedynczego wsadu, a także nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych.

 

W ramach GRUPY ROSA funkcjonują:

  • Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA Stanisław ROSA powstały w 1992 roku, produkujący słupy aluminiowe oraz oprawy oświetleniowe.
  • Zakład Usługowy ROSA Sp. z o.o. założony w 2002 roku, w ramach którego działa jedna z największych i najnowocześniejszych anodowni w Europie.

 

 

triangle

Galeria